Müller Péter Sziámi AndFriends Szeretni még klip és Szigetzáró koncert
Tegnap debütált a Müller Péter Sziámi által vezetett Andfirends zenekar klipje, este pedig Szigetzáró koncertet adnak a Nobilissima énekegyüttessel kiegészülve a VOLT-Petőfi Színpadon. 
Hamarosan újra búcsúzunk az egy hét együttléttől, huszonharmadjára zárjuk a Szigetet, a folyton változó, egyre színesebb programok között azonban kell valami változatlan: a Szigetzáró Sziámi koncert. A Sziget-alapító Müller Péter Sziámi ezúttal új, Andfriends nevű zenekarával áll színpadra, akiknek tegnap jelent meg Szeretni még című daluk videója. A dal zenéjét Bérczesi Róbert és Kirschner Péter, szövegét Sziámi szerezte és afféle „megbocsátó” számként jellemezték a klip leírásában, hiszen jó volna szeretni még tovább, többet, ...









