Összeköltözik kedvesével ByeAlex
Kiss Orsinak vallott a népszerű énekes
Volt idő, amikor úgy tűnt, mindennek vége, most mégis teljes a harmónia ByeAlex és barátnője között. Kapcsolatuk mélypontja számos pozitívumot eredményezett, többek között megszületett a Még mindig című dal és összeköltözött a pár – derül ki az énekes Class FM-nek adott exkluzív interjújából. 
Nyáron még úgy tűnt, nem működik a kapcsolatuk, most mégis összeköltözik Márta Alex, vagyis ByeAlex és barátnője. A mélypontról és az újrakezdésről az énekes meglepő őszinteséggel mesél Kiss Orsinak a leghallgatottabb rádió Class Magyarok című műsorában november 29-én.
„Nyáron volt egy időszak, amikor úgy gondoltam, vége ennek a kapcsolatnak, mert nem működik” – kezdte Alex, akiben az ezt követő hetekben ...







